45150 грн
Безкоштовна доставка
| Тип покриття | Молотково-порошкове |
|---|---|
| Призначення | Для дому Вуличні |
| Колір рами | Темний |
| Матеріал | Метал - МДФ |
| Стулка | Одинарні |
| Тип | Глухі Броньовані |
| Товщина полотна | 90 мм |
| Колір | Чорний муар |
| Ширина по рамі | 860 мм |
| Висота по рамі | 2050 мм |
| Товщина металу | 1,4 мм |
| Основний замок | KALE |
| Ущільнувач | 2 контура |