Гарантія і повернення

 

Гарантія:

 

Термін гарантії складає 1 рік.
Це означає, що якщо протягом року після придбання товару покупцем буде виявлено заводський брак, ми обміняємо товар неналежної якості, а у разі неможливості обміну (якщо потрібної продукції немає в наявності) повернем сплачені за нього кошти.
Гарантія не поширюється на товар, конструкція якого була змінена покупцем під час експлуатації.
Гарантія діє за умови дотримання правил експлуатації та наявності документів, що підтверджують надання послуги.

 

Умови повернення та обміну:

 

Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно із Законом «Про захист прав споживачів».

Повернення та обмін товарів можливе протягом 14 днів після отримання товару покупцем.
Обмін/повернення товару здійснюється з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 17:00. Обов'язково повинна дотримуватися повна комплектація, передбачена для конкретного товару, включаючи упаковку. Якщо упаковка відсутня, покупець має компенсувати її вартість.

Доставка товару, який підлягає обміну чи поверненню, здійснюється покупцем за власні кошти. За додатковою інформацією потрібно звернутися до менеджерів магазину.

Товари, виготовлені на замовлення, поверненню та обміну не підлягають.

 

Зверніть увагу! Заводом-виробником передбачено, що монтаж прибивного погонажу відбувається шляхом прибивання його тонкими гвоздиками в прямому сенсі цього слова. Ледь помітні гвоздики, дірочки, вм'ятинки не є браком і не підлягають обміну. Обміну не підлягають товари за незначну невідповідність кольорової гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різну колірну передачу моніторів, телефонів, планшетів, персональних комп'ютерів та інших пристроїв. Враховуючи використання натуральних покриттів при виробництві товару, оскільки текстура дерева неоднорідна та індивідуальна за своїм походженням, відмінності: відтінку кольору та текстури покриття товару в порівнянні зі зразком, розбіжність природного малюнка деревини, наявність мінеральних вкраплень (у тому числі темні прожилки – одиничні та розкидані, різні за довжиною, шириною та глибиною), вади деревини тощо, не є суттєвим недоліком та претензії щодо зазначених відмінностей – Продавцем не приймаються та не розглядаються.