Про компанію

 

"Салон Дверей - SADOR" - супермаркет з широким вибором вхідних та міжкімнатних дверей у Києві та по всій Україні.

Наша мета та наша місія

Місія нашої компанії – надати клієнтам найкращі рішення в галузі вхідних та міжкімнатних дверей, що поєднують у собі високу якість, функціональність та доступність. Ми прагнемо зробити процес вибору та придбання дверей максимально зручним та простим для наших клієнтів, забезпечуючи високий рівень сервісу та підтримки.

 

Мета нашої компанії – стати лідером на ринку продажу міжкімнатних та вхідних дверей в Україні, пропонуючи широкий вибір якісних та стильних дверей за доступними цінами. Наше завдання – продовжувати розвиватися та покращувати наш асортимент та сервіс, щоб задовольняти потреби наших клієнтів у повній мірі.

 

Наші переваги:

  • Наша компанія працює на ринку понад 5 років і надає послуги з продажу та монтажу дверей. Ми безпосередньо співпрацюємо з українськими та зарубіжними виробниками, що гарантує найнижчу вартість дверей на ринку.
  • Ми надаємо можливість оплати за двері на сайті. Крім того, у нас ви можете купити двері в Розстрочку або Оплату частинами, незалежно від того, в якому місті чи країні ви знаходитесь. Це значно полегшує процес оплати та дозволяє нашим клієнтам вибирати найбільш зручний спосіб покупки.
  • Ми є партнером державної програми "єВідновлення", яка надає допомогу постраждалим внаслідок бойових дій в Україні.
  • У нашій команді тільки досвідчені монтажники та сучасне обладнання, що дозволяє нам професійно встановлювати двері будь-якої складності. Ми гарантуємо якісний монтаж та надаємо гарантію 1 рік на двері та встановлення.

Вибираючи нашу компанію, ви можете бути впевнені в якості наших послуг, низький вартості продукції та зручних умовах оплати. Ми завжди готові допомогти у виборі дверей та відповісти на всі ваші запитання.

 

Якість продукції

Ми пропонуємо лише якісні двері від найпопулярніших виробників на українському ринку. Наша компанія зацікавлена у забезпеченні надійності та довговічності продукції та у відсутності рекламацій, щоб наші двері служили Вам довгі роки.

 

 

Наші досягнення

 

"Салон дверей SADOR" отримав нагороду "ТОП 100 найкращих компаній Києва"

Це визнання нашої роботи та зусиль у забезпеченні якісних дверей, надійного обслуговування та задоволення потреб наших клієнтів. Ми пишаємося цією нагородою та продовжуємо працювати над покращенням нашого сервісу та продукції.

 

Відгуки клієнтів

 

 


 

Наші партнери