30100 грн
Безкоштовна доставка
| Виробник | Tarimus |
|---|---|
| Тип покриття | Молотково-порошкове |
| Призначення | Вуличні Технічні |
| Колір рами | Темний |
| Матеріал | Метал - МДФ |
| Стулка | Одинарні |
| Тип | Глухі |
| Країна-виробник | Китай |
| Товщина полотна | 70 мм |
| Колір | Мідний антік |
| Ширина по рамі | 860 мм |
| Висота по рамі | 2050 мм |
| Товщина металу | 0,8 мм |
| Основний замок | АГАТ |
| Ущільнувач | 2 контура |