30100 грн
| Виробник | Tarimus |
|---|---|
| Тип покриття | Молотково-порошкове |
| Призначення | Для дому Вуличні |
| Колір рами | Темний |
| Матеріал | Метал - Метал |
| Стулка | Полуторні |
| Тип | Глухі |
| Країна-виробник | Китай |
| Товщина полотна | 65 мм |
| Колір | Мідний антік |
| Ширина по рамі | 1200 мм |
| Висота по рамі | 2050 мм |
| Товщина металу | 1,0 мм |
| Основний замок | АГАТ |
| Ущільнувач | 2 контура |