194200 грн
Безкоштовна доставка
Безкоштовне встановлення
| Виробник | Straj |
|---|---|
| Тип покриття | ПВХ плівка |
| Призначення | Для квартири |
| Колір рами | Білий |
| Матеріал | МДФ - МДФ |
| Стулка | Одинарні |
| Тип | Глухі З молдингом Броньовані |
| Країна-виробник | Україна |
| Товщина полотна | 95 мм |
| Колір | Антрацит |
| Ширина по рамі | 950 мм |
| Висота по рамі | 2040 мм |
| Товщина металу | 1,8 мм |
| Основний замок | Securemme |
| Ущільнувач | 3 контура |