22300 грн
Безкоштовна доставка
| Виробник | Straj |
|---|---|
| Тип покриття | Vinorit плівка |
| Призначення | Для дому Вуличні |
| Колір рами | Темний |
| Матеріал | МДФ - МДФ |
| Стулка | Одинарні |
| Тип | Зі склом З ковкою З терморозривом Броньовані |
| Країна-виробник | Україна |
| Товщина полотна | 80 мм |
| Колір | Венге темний |
| Ширина по рамі | 850 мм |
| Висота по рамі | 2040 мм |
| Товщина металу | 1,8 мм |
| Основний замок | Mul-t-Lock |
| Ущільнувач | 2 контура |