52600 грн
Безкоштовна доставка
| Виробник | Steelguard |
|---|---|
| Тип покриття | Молотково-порошкове |
| Призначення | Для дому Вуличні |
| Колір рами | Темний |
| Матеріал | Метал - Метал |
| Стулка | Одинарні |
| Тип | Глухі З терморозривом Броньовані |
| Країна-виробник | Україна |
| Товщина полотна | 82 мм |
| Колір | RAL 8019 |
| Ширина по рамі | 880 мм |
| Висота по рамі | 2080 мм |
| Товщина металу | 1,2 мм |
| Основний замок | KALE |
| Ущільнувач | 2 контура |