22300 грн
Безкоштовна доставка
| Виробник | Министерство дверей |
|---|---|
| Тип покриття | Молотково-порошкове |
| Призначення | Для дому Вуличні |
| Колір рами | Темний |
| Матеріал | Метал - МДФ |
| Стулка | Полуторні |
| Тип | Глухі Броньовані |
| Країна-виробник | Україна |
| Товщина полотна | 59 мм |
| Колір | Мідний антік |
| Ширина по рамі | 1200 мм |
| Висота по рамі | 2050 мм |
| Товщина металу | 1,4 мм |
| Основний замок | S.A.P |
| Ущільнувач | 2 контура |