30300 грн
Безкоштовна доставка
| Виробник | Министерство дверей |
|---|---|
| Тип покриття | ПВХ плівка |
| Призначення | Для квартири |
| Колір рами | Темний |
| Матеріал | МДФ - МДФ |
| Стулка | Одинарні |
| Тип | Глухі З молдингом Броньовані |
| Країна-виробник | Україна |
| Товщина полотна | 85 мм |
| Колір | Мрамор темний |
| Ширина по рамі | 960 мм |
| Висота по рамі | 2050 мм |
| Товщина металу | 1,5 мм |
| Основний замок | KALE |
| Ущільнувач | 2 контура |