57950 грн
Безкоштовна доставка
| Тип покриття | Vinorit плівка |
|---|---|
| Призначення | Для дому Вуличні |
| Колір рами | Темний |
| Матеріал | МДФ - МДФ |
| Стулка | Одинарні |
| Тип | Глухі З молдингом Броньовані |
| Країна-виробник | Україна |
| Товщина полотна | 95 мм |
| Колір | Ялина карпатська |
| Ширина по рамі | 860 мм |
| Висота по рамі | 2050 мм |
| Товщина металу | 1,5 мм |
| Основний замок | KALE |