Безкоштовна доставка
| Виробник | ABWEHR |
|---|---|
| Тип покриття | ПВХ плівка |
| Призначення | Для квартири |
| Колір рами | Темний |
| Матеріал | МДФ - МДФ |
| Стулка | Одинарні |
| Тип | Глухі Броньовані |
| Країна-виробник | Україна |
| Товщина полотна | 83 мм |
| Колір | Тікове дерево |
| Ширина по рамі | 860 мм |
| Висота по рамі | 2050 мм |
| Товщина металу | 1,5 мм |
| Основний замок | Аvers |
| Ущільнувач | 2 контура |

Компанія ABWEHR UKRAINE є сучасним підприємством, що охоплює весь цикл виробництва, і спеціалізується на створенні високоякісних сталевих дверей з оригінальним дизайном і покращеною стійкістю.
Завод займає понад 5000 квадратних метрів виробничої площі у Чернігові. Оснащений сучасним парком обладнання та суворим технічним контролем на всіх етапах виготовлення. Ці зусилля підтверджені набором сертифікацій, включаючи УкрСепро, ISO 9001 та Європейський сертифікат РЄ.

ВИРОБНИЦТВО
Сучасне встаткування європейського стандарту.

ЯКІСТЬ
Лише високоякісні матеріали від європейських та українських постачальників.

ДВЕРІ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ
Виготовлення дверей нестандартних розмірів із вибором кольору з каталогу плівок, фарбування за каталогом Ral.

ЦІНА
Преміальні двері за доступною ціною!

ДОВIРА ПОКУПЦІВ
За 10 років реалізовано понад 200 тисяч дверей.

ГАРАНТІЯ
Гарантія на всі двері до 5 років.


Серія BIONICA
Вуличний бік

Внутрішня сторона
Конструктив полотна серії BIONICA - з вуличного боку лист металу, пінополістирол, лист металу, фальгоізол, мінеральна вата, спінений утеплювач, лист металу, терморозрив, МДФ накладка.
Серія COTTAGE
Вуличний бік

Внутрішня сторона
Конструктив полотна серії COTTAGE - з вуличного боку вологостійкий МДФ, лист металу, фальгоізол, мінеральна вата, спінений утеплювач, лист металу, терморозрив, накладка МДФ.
Колекція FRAME-FR – це нова серія вхідних дверей з фрамугою та склопакетом. Ця колекція спеціально розроблена для будинків та котеджів. Вони не лише додають стиль та статус будівлі, але також забезпечують надійний захист та енергоефективність приміщення.
Фрамуги є невід'ємною частиною металевої дверної конструкції і виготовляються за індивідуальним замовленням. Фрамуги пропонуються в кількох варіантах розміщення: бічні, верхні та комбіновані.
Frame 1 / Frame 2 - размір від 1200 до 1400 х 2050 мм.
Frame 2 / Frame 3 - размір від 1200 - 1400 х 2050 мм. + фрамуга до 600 мм.
В рамках серії доступні такі моделі: 462 Palermo, 188 Leavina, 367 UFO, 496 UFO Black та 498 Scandi



Переваги:
*Виробник може вносити зміни в комплектацію та характеристики дверей.

Якість дверей ТМ "ABWEHR" підтверджена сертифікатами, включаючи УкрСепро, ISO 9001 та Європейський сертифікат СЕ.